Cele mai noi anunturi
de inchirieri

apartament 2 camere de inchiriat

ANUNT EXPIRAT

Categorie: Apartamente | Constanta, Constanta

300 eur/luna

Detalii

    • Tip apartament: apartament
    • Suprafata utila: 50 mp
    • Numar camere: 2
    • Etaj: Etaj 1
    • Confort: 1
    • Compartimentare: semidecomandat
    • Tip imobil: bloc de apartamente

Descriere

Specificatii Alte detalii Inchiriez apartament 2 camere in Constanta pe termen lung ,mobilat,utilat,centrala pe gaze ,zona Tomis mall 300 euro pe luna si o luna garantie.
Tel. 0721...vezi tot numarul0721256506

Localizare pe Harta

Anunturi similare

 Apartament in zona Ultracentrala LUX!
350 eur/luna

Apartament in zona Ultracentrala LUX!

Arad
Apartamente 3 camere cu utilitati incluse, parcare si curatenie
650 eur/luna

Constanta
 Garsoniera Renovata 2017 -Centrala GAZE- PRIMUL CHIRIAS - 250 euro
230 eur/luna

Constanta
 Apartament 2 camere mobilat si utilat +dresing+loc parcare+boxa
400 eur/luna

Brasov